2.0 Plug-In Solar Edition
Toyota Corolla Hybrid 180 Executive

Kenmerken
| Prijs | € 44.900,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 10.000 km |
| Bouwjaar | 2025 |
| Modeljaar | 2025 |
| Kenteken | JDN-44-J |
| Kleur | Bruin |
| Datum eerste toelating | 29 augustus 2025 |
| Brandstof | Hybride |
| Verbruik | 4,7 l/100km |
|---|---|
| APK datum | 29 augustus 2029 |
| Laadvermogen | 550 kg |
| Trekgewicht | 750 kg |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Acceleratie (0-100) | 7 s |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - € 247 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.420 kg |
| Cilinderinhoud | 1.987 cc |
| Carrosserietype | Hatchback |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 114 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Ja |
| APK bij levering | Nee |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Vermogen elektromotor(en) PK | 113 PK |
| Vermogen elektromotor(en) KW | 83 KW |
| Dealer onderhouden | Ja |
| Apple Carplay | Ja |
| Android Auto | Ja |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- Achterruitverwarming
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitentemperatuurmeter
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Lederen interieurdelen
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- Full-LED koplampen
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Interieur voorverwarming/(koeling)
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Lederen/microvezel bekleding
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Lichtmetalen velgen 10-spaaks 18"
- Multimedia scherm middel
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelpaddles
- Smartphone entry
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur multifunctioneel
- Stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitstap waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Ook interessant voor jou
Een Toyota Approved Occasion biedt
Tot 10 jaar garantie
Op een tweedehands Toyota kun je bouwen. Kies je voor een Toyota Approved Occasions, dan krijg je sowieso 12 maanden garantie. Zolang jouw auto bij ons in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer*). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent.
Volledige onderhoudsbeurt
Met de aankoop van een Toyota Approved Occasion ben je verzekerd van een auto in topconditie. Onze technici voeren namelijk vooraf een volledige onderhoudsbeurt uit. Hierbij worden alle cruciale punten gecheckt, vloeistoffen ververst of op peil gebracht en, waar nodig, onderdelen vervangen.
Hybride Zekerheid Controle
Koop je een Toyota Approved Occasion met hybride aandrijflijn, dan wordt deze standaard geleverd inclusief Hybride Zekerheid Controle. Het hierbij behorende certificaat – met actuele meetwaarden – geeft je een jaar lang (of maximaal 15.000 kilometer) recht op kosteloos herstel van het batterijpakket na een eventueel defect. Als hybride leider met jarenlange ervaring en het grootste aanbod, bieden we onze klanten met de Hybride Zekerheid Controle een extra bewijs van vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid van onze hybride aandrijflijnen.
14 dagen omruilgarantie
Met Toyota kies je voor de top in kwaliteit en betrouwbaarheid. Dat zie je terug in onze modellen, maar ook op het gebied van service gaan we net dat stapje verder. Ben je bijvoorbeeld na jouw aanschaf niet 100% tevreden of krijg je twijfels over jouw keuze? Dan heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen.
24/7 Pechhulp in heel Europa
Op pech onderweg zit niemand te wachten. Maar als het dan toch gebeurt, is het prettig om te weten dat er altijd iemand voor je klaarstaat die je weer op weg kan helpen. Alle Toyota Approved Occasions worden dan ook geleverd met 12 maanden volledige pechhulp. Niet alleen in Nederland, ook in de rest van Europa ben je 24/7 verzekerd van hulp.
Algemene garantievoorwaarden
Bekijk hier de algemene garantievoorwaarden die gelden op alle Toyota Approved Occasions.
Toyota biedt tot 10 jaar of 200.000 kilometer garantie voor zowel nieuwe als bestaande klanten, voor nieuwe auto’s maar ook occasions. Door het onderhoud uit te laten voeren door een Toyota dealer of Erkend reparateur in Nederland kunnen we de betrouwbaarheid blijven garanderen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Bij Toyota heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Autobedrijf Bloemberg B.V.
Marconistraat 21
6902 PC
ZEVENAAR









































