2.0 High Power Hybrid First Edition
Toyota bZ4X Launch Edition Premium 71 Kwh

Kenmerken
| Prijs | € 35.740,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 12.969 km |
| Bouwjaar | 2022 |
| Modeljaar | 2022 |
| Kenteken | R-919-SL |
| Kleur | Grijs |
| Datum eerste toelating | 15 november 2022 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Verbruik | 0 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 570 kg |
| Trekgewicht | 750 kg |
| Afmetingen | 4,69 x 1,86 x 0 m |
| Wielbasis | 2,85 m |
| Acceleratie (0-100) | 7 s |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 176 - € 193 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.895 kg |
| Carrosserietype | SUV |
| CO2-emissie | 0 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 204 pk |
| Onderhoudshistorie | Nee |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Ja |
| APK bij levering | Ja |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Accu capaciteit | 71 kWh |
| Accu oplaadtijd | 45 minuten |
| Accu laadvermogen AC | 11 kW |
| Actieradius | 503 km |
| Actieradius (WLTP) | 45 km |
| Vermogen elektromotor(en) PK | 204 PK |
| Vermogen elektromotor(en) KW | 150 KW |
| Gecombineerd vermogen PK | 204 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 150 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Ja |
| Android Auto | Ja |
Bijzonderheden
Opties
- Achteruitrijcamera
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische verlichting
- Cruise control adaptief
- Electronic climate controle
- Matrix LED koplampen
- Navigatiesysteem full map
- Panoramadak
- Rondomzicht camera
- Stof/kunstlederen bekleding
- Stuurwiel verwarmd
- Two-tone premium kleur
- Voorstoelen verwarmd
- Warmtepomp
- 1-fase laden
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio installatie
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Boekjes
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Dakrails
- Dakspoiler
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Extra getint glas
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- Luxe interieur afwerking
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm groot
- Nieuwe APK
- Oplaadmogelijkheid
- Optie-pakket
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sfeerverlichting
- Start/stop systeem
- Stuur verstelbaar
- Twee sleutels
- Verkeersbord detectie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Ook interessant voor jou
Een Toyota Approved Occasion biedt
Tot 10 jaar garantie
Op een tweedehands Toyota kun je bouwen. Kies je voor een Toyota Approved Occasions, dan krijg je sowieso 12 maanden garantie. Zolang jouw auto bij ons in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer*). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent.
Volledige onderhoudsbeurt
Met de aankoop van een Toyota Approved Occasion ben je verzekerd van een auto in topconditie. Onze technici voeren namelijk vooraf een volledige onderhoudsbeurt uit. Hierbij worden alle cruciale punten gecheckt, vloeistoffen ververst of op peil gebracht en, waar nodig, onderdelen vervangen.
Hybride Zekerheid Controle
Koop je een Toyota Approved Occasion met hybride aandrijflijn, dan wordt deze standaard geleverd inclusief Hybride Zekerheid Controle. Het hierbij behorende certificaat – met actuele meetwaarden – geeft je een jaar lang (of maximaal 15.000 kilometer) recht op kosteloos herstel van het batterijpakket na een eventueel defect. Als hybride leider met jarenlange ervaring en het grootste aanbod, bieden we onze klanten met de Hybride Zekerheid Controle een extra bewijs van vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid van onze hybride aandrijflijnen.
14 dagen omruilgarantie
Met Toyota kies je voor de top in kwaliteit en betrouwbaarheid. Dat zie je terug in onze modellen, maar ook op het gebied van service gaan we net dat stapje verder. Ben je bijvoorbeeld na jouw aanschaf niet 100% tevreden of krijg je twijfels over jouw keuze? Dan heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen.
24/7 Pechhulp in heel Europa
Op pech onderweg zit niemand te wachten. Maar als het dan toch gebeurt, is het prettig om te weten dat er altijd iemand voor je klaarstaat die je weer op weg kan helpen. Alle Toyota Approved Occasions worden dan ook geleverd met 12 maanden volledige pechhulp. Niet alleen in Nederland, ook in de rest van Europa ben je 24/7 verzekerd van hulp.
Algemene garantievoorwaarden
Bekijk hier de algemene garantievoorwaarden die gelden op alle Toyota Approved Occasions.
Toyota biedt tot 10 jaar of 200.000 kilometer garantie voor zowel nieuwe als bestaande klanten, voor nieuwe auto’s maar ook occasions. Door het onderhoud uit te laten voeren door een Toyota dealer of Erkend reparateur in Nederland kunnen we de betrouwbaarheid blijven garanderen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Bij Toyota heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Van Schaik Krimpen B.V.
Parallelweg 2
2921 LE
KRIMPEN AAN DEN IJSSEL






















































