2.0 Hybrid Business Intro
Toyota Prius 1.8 Hybrid Executive Navi-Stoelverwarming

Kenmerken
| Prijs | € 21.900,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 66.675 km |
| Bouwjaar | 2016 |
| Modeljaar | 2016 |
| Kenteken | N-859-FF |
| Kleur | Grijs |
| Datum eerste toelating | 25 april 2016 |
| Brandstof | Hybride |
| Verbruik | 3,3 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 440 kg |
| Trekgewicht | 725 kg |
| Afmetingen | 4,54 x 1,76 x 0 m |
| Wielbasis | 2,7 m |
| Acceleratie (0-100) | 10 s |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 190 - € 207 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.350 kg |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Carrosserietype | Hatchback |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 76 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 122 pk |
| Onderhoudshistorie | Nee |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Ja |
| Gecombineerd vermogen PK | 122 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 90 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- Buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metallic lak (100)
- Mistlampen voor
- Regensensor
Infotainment
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Boordcomputer
- DAB ontvanger
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Zij airbag(s) voor
Interieur & Comfort
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate controle
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd



























































