Yaris Gr 1.6 Turbo High Performance
Toyota Proace Max Elec 3.5T L3h2 Navigator Heavy 110 Kwh

Kenmerken
| Prijs | € 54.950,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 4.262 km |
| Bouwjaar | 2025 |
| Modeljaar | 2025 |
| Kenteken | V-48-LHT |
| Kleur | Grijs |
| Datum eerste toelating | 20 februari 2025 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Verbruik | 29,4 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 735 kg |
| Trekgewicht | 2.400 kg |
| Afmetingen | 6 x 2,05 x 0 m |
| Wielbasis | 4,04 m |
| Topsnelheid | 130 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 254 - € 254 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 2.765 kg |
| CO2-emissie | 0 g/km |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 3 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 279 pk |
| Onderhoudshistorie | Nee |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Ja |
| APK bij levering | Ja |
| Actieradius | 378 km |
| Vermogen elektromotor(en) PK | 279 PK |
| Vermogen elektromotor(en) KW | 205 KW |
| Gecombineerd vermogen PK | 279 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 205 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Ja |
| Android Auto | Ja |
Bijzonderheden
Opties
- Airco (automatisch)
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bestuurdersstoel verwarmd
- Cruise control adaptief
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Metaalkleur
- Navigatiesysteem
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Zijschuifdeur rechts
- Achterdeuren zonder ruit
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun voor
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Chroom delen interieur
- Connected services
- DAB ontvanger
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Dodehoek detectie
- Extra getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry/start
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm middel
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Rookvrij
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Verwarmde voorruit
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Ook interessant voor jou
Een Toyota Approved Occasion biedt
Tot 10 jaar garantie
Op een tweedehands Toyota kun je bouwen. Kies je voor een Toyota Approved Occasions, dan krijg je sowieso 12 maanden garantie. Zolang jouw auto bij ons in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer*). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent.
Volledige onderhoudsbeurt
Met de aankoop van een Toyota Approved Occasion ben je verzekerd van een auto in topconditie. Onze technici voeren namelijk vooraf een volledige onderhoudsbeurt uit. Hierbij worden alle cruciale punten gecheckt, vloeistoffen ververst of op peil gebracht en, waar nodig, onderdelen vervangen.
Hybride Zekerheid Controle
Koop je een Toyota Approved Occasion met hybride aandrijflijn, dan wordt deze standaard geleverd inclusief Hybride Zekerheid Controle. Het hierbij behorende certificaat – met actuele meetwaarden – geeft je een jaar lang (of maximaal 15.000 kilometer) recht op kosteloos herstel van het batterijpakket na een eventueel defect. Als hybride leider met jarenlange ervaring en het grootste aanbod, bieden we onze klanten met de Hybride Zekerheid Controle een extra bewijs van vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid van onze hybride aandrijflijnen.
14 dagen omruilgarantie
Met Toyota kies je voor de top in kwaliteit en betrouwbaarheid. Dat zie je terug in onze modellen, maar ook op het gebied van service gaan we net dat stapje verder. Ben je bijvoorbeeld na jouw aanschaf niet 100% tevreden of krijg je twijfels over jouw keuze? Dan heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen.
24/7 Pechhulp in heel Europa
Op pech onderweg zit niemand te wachten. Maar als het dan toch gebeurt, is het prettig om te weten dat er altijd iemand voor je klaarstaat die je weer op weg kan helpen. Alle Toyota Approved Occasions worden dan ook geleverd met 12 maanden volledige pechhulp. Niet alleen in Nederland, ook in de rest van Europa ben je 24/7 verzekerd van hulp.
Algemene garantievoorwaarden
Bekijk hier de algemene garantievoorwaarden die gelden op alle Toyota Approved Occasions.
Toyota biedt tot 10 jaar of 200.000 kilometer garantie voor zowel nieuwe als bestaande klanten, voor nieuwe auto’s maar ook occasions. Door het onderhoud uit te laten voeren door een Toyota dealer of Erkend reparateur in Nederland kunnen we de betrouwbaarheid blijven garanderen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Bij Toyota heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
ADG Groningen B.V.
Moermanskweg 3
9723 HM
GRONINGEN










































