Touring Sports 1.8 Hybrid Lease Exclusive
Toyota Auris Touring Sports 1.8 Hybrid Aspiration

Kenmerken
| Prijs | € 14.799,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 183.072 km |
| Bouwjaar | 2016 |
| Modeljaar | 2015 |
| Kenteken | JS-406-Z |
| Kleur | Wit |
| Datum eerste toelating | 10 juni 2016 |
| Brandstof | Hybride |
| Verbruik | 3,6 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 505 kg |
| Trekgewicht | 345 kg |
| Afmetingen | 4,6 x 1,76 x 0 m |
| Wielbasis | 2,6 m |
| Acceleratie (0-100) | 11 s |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - € 217 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.310 kg |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Carrosserietype | Stationwagon |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 82 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 136 pk |
| Onderhoudshistorie | Nee |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Ja |
| Gecombineerd vermogen PK | 136 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 100 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Signaal lak 'Pure White' (800)
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
Interieur & Comfort
- Electronic climate controle
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Overig
- RDW Teller rapport, en 12 maanden/15.000 km pechhulp, complete aflever-inspectiebeurt, een halve tank brandstof, volledige re-conditionering van in- en exterieur. en daarbovenop een onderhoudsbeurt conform fabrieksspecificatie en 12 maanden garantie.
- Start/stop systeem
Ook interessant voor jou
Automobielbedrijf Kooijman Vianen B.V.
Stuartweg 5
4131 NH
VIANEN UT









































